A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Rajd rowerowy

Opublikowano w Aktualności

W dniu 20 września Nauczyciele ZSP wraz z rodzinami oraz osobami towarzyszącymi obchodzili Światowy Dzień bez Samochodu (przypada w poniedziałek 22 września) wyruszając na super rajd rowerowy na trasie Lubań – Lwówek – Lubań. 10 uczestników to : pomysłodawca Konrad Rutkiewicz, nieodzowna pomoc Tomasz Sadowski oraz nauczyciele wf Grażyna Redzko i Agnieszka Jasińska Dingsber, w podróży uczestniczyły Teresa Kliber, Teresa Siergiejewicz, Iwona Szwarczyńska oraz Joanna Zdanowicz ze swoim dzielnym synem Mikołajem (trzecioklasistą!). Gościnnie wspomogła nas Agnieszka Dwornik.

             Trasa była niełatwa, ale dostarczyła wielu pozytywnych emocji i wrażeń, zwłaszcza że pokonaliśmy 64 km ! Lubań – Olszyna – ubocze – Rząsiny – Wolbromów – Radłówka i Lwówek z odpoczynkiem w restauracji Kuźnia (a propos super jedzonko, polecamy!). Powrót przez Rakowice, Kotliska (gdzie w lesie złapała nas wielka burza), później Gościszów, Mściszów, Radostów i Lubań.

            Uczestnicy świetnie się bawili i za bardzo nie marudzili. W październiku powtórka !