A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 absolwentów Branżowej Szkoły Branżowej I stopnia

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
     W dniu 25.06.2021 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 oraz pożegnanie absolwentów. W uroczystości wzięli udział uczniowie klasy 3A z wychowawcą panią Grażyną Redźko oraz uczniamiklasy 3B z wychowawcąpanem Konradem Rutkiewiczem.
     Przewodniczący szkoły Krzysztof Wesołowski powitał Małgorzatę Zand, Sekretarza Powiatu Lubańskiego, Andrzeja Juncewicza, Starszego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Lubaniu, Lidię Błażków, dyrektora szkoły, Małgorzatę Gut-Twardowska, wicedyrektora do spraw wychowawczych, Panią Barbarę Zaton, wicedyrektora do spraw pedagogicznych, Panią Edytę Juncewicz – Trelę, kierownika szkolenia praktycznego.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor Lidia Błażków pogratulowała uczniom zdobytych osiągnięć i sukcesów oraz w serdecznych słowach przekazała życzenia dotyczące dalszej drogi zawodowej i osobistej.
    Kolejnym etapem akademii było wręczenie nagród uczniom, którzy w całym cyklu kształcenia osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, uzyskali czołowe miejsca w konkursach i zawodach sportowych oraz angażowali się w życie szkoły. Na wyróżnienie zasługuje uczennica klasy 3A, Magdalena Horochowska, która nie tylko uzyskała nagrodę za wyniki w nauce, ale także została wyróżniona za swoją pracę, wzorową postawę oraz zaangażowanie podczas 3-letniejpraktycznej nauki zawodu.
      Po słowach podziękowań i gratulacji pozostał już tylko czas na spotkanie i pożegnanie z wychowawcami klas.
    Wszystkim absolwentom gratulujemy, życzymy wielu sukcesów, zadowolenia z pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Trzymamy za Was kciuki !!!

Drukuj

Konkurs fotograficzny

Opublikowano w Aktualności

     Dwie uczennice - Nikola Bździuch i Weronika Starzec z klasy III Technikum w zawodzie technik organizacji reklamy wzięły udział w szkolnym etapie konkursu fotograficznego EISA MAESTRO 2021. Temat tegorocznej edycji konkursu to „Twarze”.

Drukuj

Konkurs wiedzy przyrodniczej

Opublikowano w Aktualności

     W konkursie wiedzy o przyrodniczej pt. „Rośliny przyjazne pszczołom i innym owadom zapylającym” I miejsce w kategorii Szkoły Ponadpodstawowe kl. I - III zajęła Wiktoria Majczak uczennica klasy III Technikum w zawodzie technik organizacji reklamy. Konkurs został zorganizowany przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu. Zwycięzcy otrzymają karty prezentowe Empiku do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Wiktorii serdecznie gratulujemy :)